Wyniki aukcji

Aukcja AA9: Aukcja Alkoholi Kolekcjonerskich "Najlepsze Wina & Alkohole"
5 grudnia 2023, g. 16.00

Dom Aukcyjny DESA, Pałac Kmitów,, ul. Floriańska 13 I p,, Kraków

  Wyniki aukcji   Regulamin aukcji       Kontakt w sprawie aukcji

 

Miodula Espresso Cold Brewed Coffee Liqueur 0,5L 30% w drewnianym opakowaniu
Poz. 100

Miodula Espresso Cold Brewed Coffee Liqueur 0,5L 30% w drewnianym opakowaniu

Miodula® Espresso to likier przygotowany z połączenia znanego i cenionego produktu Oryginalna Leżakowana Miodula® Prezydencka z dodatkiem najwyższej jakości włoskiej kawy. Zaskakuje bogatym smakiem i przyjemnie długim rozgrzewającym finiszem.

Produkt naturalny zawierający miód pochodzący z procesu leżakowania w beczkach po Mioduli® Prezydenckiej. Zaskakuje bogatym smakiem i przyjemnie długim rozgrzewającym wykończeniem.

Może pojawić się osad z miodu i kawy. Wstrząsnąć przed spożyciem. Idealny do podawania z lodem w kieliszku koktajlowym z dwoma ziarnami kawy.

Noty degustacyjne:

Barwa: Bogaty ciemny dąb

Zapach: Dąb/Kawa o głęboko ciemnej barwie/Wanilia

Smak: Luksusowa śmietanka do kawy / Gładka oleistość / Subtelne aromaty opiekanego dębu

Finish: Pięknie długi / Czekolada o smaku kawy ze śmietanką

Aftertaste: Długi - niezwykle satysfakcjonujący

Uwagi ogólne: Znakomita równowaga / Dobra złożoność / Podobna do Tia Maria

W skład zestawu wchodzi 1 butelka produktu Miodula® Espresso Cold Brewed Coffee Liqueur wraz z 2 kieliszkami do degustacji w drewnianym opakowaniu.

Cena sprzedaży: 130 zł

Aukcja AA9 / Poz. 100 - Miodula Espresso Cold Brewed Coffee Liqueur 0,5L 30% w drewnianym opakowaniu

Do wylicytowanej kwoty doliczona zostanie opłata aukcyjna.