DESA

Calendar of exhibitions

Wystawa prac Małgorzaty Lazarek

Salon DESA, Katowice, ul. Dworcowa 13
15 April 2019- 30 April 2019

Wystawa prac Małgorzaty Lazarek będzie czynna w godzinach otwarcia Salonu od dnia 15 kwietnia 2019 do dnia 30 kwietnia 2019 roku. Wszystkie prace s± do sprzedaży.

Małgorzata Lazarek - Absolwentka katowickiego Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Tadeusza Jury (rysunek, film), promotor prof.Zbigniew Pieczykolan, oraz w pracowni Jacka Rykały. Studia nagrodzone medalem za całokształt. Pracowała jako nauczyciel malarstwa i rysunku w Liceum Plastycznym, była grafikiem w "Superexpresie", pracowała dla "Gazety Wyborczej" i "Twojego Stylu". Zajmuje się malarstwem, rysunkiem satyrycznym i ilustracj±.

List of exhibited objects

Kartki z podróży

Salon DESA, Rzeszów, ul. Króla Kazimierza 5
18 Marz 2019- 18 April 2019

Wystawa czynna od 18 marca do 18 kwietnia w salonie DESA w Rzeszowie ul. Króla Kazimierza 5.

Maciej Majewski - Studia na Wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Dyplom w 1988 r. w pracowni grafiki warsztatowej prof. R. Artymowskiego. Aneks do dyplomu z malarstwa w pracowni T. P±gowskiej. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Sztuki w 1989 r. Udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granic±. Twórczo¶ć w zakresie: grafika warsztatowa, malarstwo, pastel, rysunek. Mieszka i pracuje w Rzeszowie.

Iza Kita - malarstwo

Salon DESA, Częstochowa, aleja NMP 40/42
11 Marz 2019- 20 April 2019

Wystawa czynna od 11 marca do 20 kwietnia w częstochowskim salonie DESY aleja NMP 40/42.
Wszystkie obiekty s± do sprzedaży. W czasie trwania wystawy zbierane s± oferty zakupu.

Izabela Kita - Absolwentka IV LO im. H. Sienkiewicza i Instytutu Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w 2002 roku w pracowni malarstwa prof. Leona Macieja. Należy do Zwi±zku Polskich Artystów Plastyków i Stowarzyszenia Pastelistów Polskich. Zajmuje się malarstwem, fotografi±, grafik±, prac± pedagogiczn±, projektowaniem i aranżacj± wnętrz. Pracuje w IV LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie, gdzie prowadzi warsztaty artystyczne.

Alina Sibera - Malarstwo

Salon DESA, Częstochowa, aleja NMP 40/42
4 Marz 2019- 6 April 2019

Wystawa będzie czynna od 4 marca bież±cego roku w częstochowskim salonie DESY aleja NMP 40/42. Wszystkie obiekty s± do sprzedaży. W czasie trwania wystawy zbierane s± oferty zakupu.

Alina SIBERA - Studia ukończyła w Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Grafiki w Katowicach. Dyplom uzyskała w 1977 r. Jest autork± wielu wystaw indywidualnych i uczestniczk± wystaw zbiorowych w kraju i za granic± m.in. w Niemczech, Holandii, Włoszech i Rosji. Bierze udział w wielu plenerach malarskich i wystawach poplenenerowych. Uprawia malarstwo i projektowanie graficzne. Jest członkiem Stowarzyszenia Pastelistów Polskich, ZPAP we Wrocławiu oraz Stowarzyszenia Artystyczna Kreacja Wspólnej Europy. Uczestniczka Ogólnopolskiego Biennale Pasteli, Triennale z Martw± Natur± oraz Europastel w Albie (Włochy) i Petersburgu (Rosja).

List of exhibited objects

Wystawa prac Andrzeja Czarnoty

Salon DESA, Katowice, ul. Dworcowa 13
28 January 2019- 9 February 2019

Wystawa prac Andrzeja Czarnoty będzie czynna w godzinach otwarcia Salonu do dnia 9 lutego 2019. Wszystkie prace s± do sprzedaży.

Andrzej Czarnota - urodzony w 1960 w Sosnowcu Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach. Studiował na katowickim Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom otrzymał w 1988 roku. Uprawiał malarstwo sztalugowe, rzeĽbę, prowadził pracę dydaktyczn± z młodzież±. Uczestnik plenerów malarskich w kraju i za granic±. Laureat wielu nagród i wyróżnień. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach zbiorowych, w tym międzynarodowych (Niemcy, Francja, Węgry, Słowacja, Norwegia). Miał 30 wystaw indywidualnych malarstwa, rzeĽby i instalacji.

List of exhibited objects
CINOA logo
SAMP logo

Upcoming Auctions

Aukcja 177 - Malarstwo, grafika, fotografia, rzemiosło artystyczne
Katowice, Galeria BWA, al. Korfantego 6
11 May 2019, godz. 16.00

Aukcja MS17 - Młoda Sztuka
Dom Aukcyjny DESA, Pałac Kmitów,
ul. Floriańska 13 I p,
Kraków
25 May 2019, godz. 16.00