Results
Auction 83: Malarstwo, grafika, rzemiosło artystyczne, fotografia
27 September 2008, g.
Katowice, ul. Mariacka 10, godz. 16.00
Results Auction rules Registration Card Contact
Lot no.62
Jan KACZMARKIEWICZ
"Postać mężczyzny we wnętrzu" Sold
Read more
Lot no.63
Jan KACZMARKIEWICZ
"Młody mężczyzna na tle żaglowców", 1930 Sold
Read more
Lot no.64
Richard SCHAUPP
"Mężczyzna z fajką" 2 400 PLN
Read more
Lot no.65
Wiktor ZIN
"Fasada kościoła pijarów w Krakowie", 1981 950 PLN
Read more
Lot no.67
Stefan DAMSKI
"Rzeka", 1955 600 PLN
Read more
Lot no.68
Lovis CORINTH
"Tezeusz i Ariadna", ok. 1914 2 300 PLN
Read more
Lot no.69
"TAŃCZĄCA PARA" 600 PLN
Read more
Lot no.70
Carl ROTKY
"Aleja" 1 000 PLN
Read more
Lot no.71
Józef PAKULSKI
"Na Mazurach", 1954 680 PLN
Read more
Lot no.72
Bodo ZIMMERMANN
"Chaty" Sold
Read more
Lot no.73
Joan MIRO
"Litografia I", 1975 1 350 PLN
Read more
Lot no.74
Joan MIRO
"Litografia IV", 1975 Sold
Read more
Lot no.75
Joan MIRO
"Abstrakcja. Sobreteixims", 1973 Sold
Read more
Lot no.76
Pablo PICASSO
"Portret Balzaca (II)", 1952 4 000 PLN
Read more
Lot no.78
Paweł STELLER
"Kopalnia Wujek", 1932 Sold
Read more
Lot no.79
Paweł STELLER
"Chłodnie w Siemianowicach", 1933 Sold
Read more
Lot no.80
Paweł STELLER
"Portret Józefa Piłsudskiego", 1929 Sold
Read more
Lot no.81
Paweł STELLER
"Portret Ignacego Mościckiego", 1928 Sold
Read more
Lot no.82
Paweł STELLER
"Pomnik Powstańców Śląskich", 1967 500 PLN
Read more
Lot no.83
Paweł STELLER
"Planetarium w W. P. K. i W. w Chorzowie", 1967 500 PLN
Read more