DESA

Aukcja 168 - Medale, odznaki, odznaczenia, monety, varia

Dom Aukcyjny DESA, Pałac Kmitów, ul. Floriańska 13 I p, Kraków
7 kwietnia 2018, godz. 12.00

Kontakt w sprawie aukcji:
Katarzyna Kwatro-Woźniak
tel.: +48 12 422 31 14

Katalog (*.pdf)

Lista wynikowa (*.pdf)

Nr konta:
69 1240 4533 1111 0000 5427 3894

Udział w licytacji przedmiotów możliwy jest telefonicznie 12 422 19 66, 12 422 31 14, po uprzednim zgłoszeniu i wpłaceniu wadium w wysokości 100 zł.

Nr konta:
Poz. 500A

Księga pamiątkowa

Cena wywoławcza: 400 zł
Poz. 502

Zestaw dokumentów na nazwisko Pajewski Edmund

Cena sprzedaży: 2 100 zł
Poz. 504

Zestaw dokumentów na nazwisko Szajna Mieczysław

Cena sprzedaży: 200 zł
Poz. 508

Zestaw dokumentów na nazwisko Selwa Kazimierz

Cena sprzedaży: 1 750 zł
Poz. 513

Dyplom XX-lecia Odznaki Krzyża Zbrojnego Czynu

Cena sprzedaży: 1 000 zł
Poz. 520

Legitymacja nr 2000

Cena sprzedaży: 250 zł
Poz. 521

Legitymacja nr 21

Cena sprzedaży: 150 zł
Poz. 522

Legitymacja nr 2459

Cena sprzedaży: 300 zł
Poz. 523

Karta pocztowa wykorzystana jako legitymacja

Cena wywoławcza: 150 zł
Poz. 524

Zestaw 2 dokumentów

Cena sprzedaży: 400 zł
Poz. 526

Opakowania firmowe do odznaczeń 2 sztuki

Cena wywoławcza: 100 zł
Poz. 529

Krzyż Obrony Lwowa - Dyplom nr 4357

Cena sprzedaży: 180 zł
Poz. 541

Dyplom Obywatela Dzielnicy I

Cena sprzedaży: 800 zł
Poz. 543

Świadectwo Państwowej Odznaki Sportowej nr 339

Cena wywoławcza: 40 zł
Poz. 544

Ministerstwo Spraw Wojskowych

Cena wywoławcza: 70 zł
Poz. 545

2 legitymacje

Cena sprzedaży: 60 zł
Poz. 546

Legitymacja P.W.P. nr 5

Cena sprzedaży: 100 zł
Poz. 547

Główna Składnica Sanitarna nr 1

Cena wywoławcza: 50 zł
Poz. 548

Sygnały Dźwiękowe W.P.

Cena wywoławcza: 40 zł
Poz. 549

25 Pułk Piechoty

Cena wywoławcza: 50 zł
CINOA logo
SAMP logo

Kalendarium aukcji

Aukcja MS15 - Młoda Sztuka
26 maja 2018, godz. 16.00

Aukcja 170 - Malarstwo, grafika, rzemiosło artystyczne
9 czerwca 2018, godz. 16.00

Aukcja 171 - Malarstwo, grafika, rzemiosło artystyczne
13 października 2018, godz. 16.00